Blog

28 Temmuz 2018

Yeter Makina Olarak MKE ve Ürdün Heyetini Ağırladık

Savunma sanayi alanında bir dizi temaslarda bulunmak üzere Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu’nu ziyarete gelen Ürdün’lü misafirleri programları dahilinde Yeter Makina’da ağırladık.

Ziyaret esnasında ikramlar eşliğinde Yeter Makina’nın tanıtım sunumu yapıldıktan sonra savunma sanayi için üretilen makina ve teçhizat hakkında bilgi verildi. Ardından halen yapımı süren bir savunma sanayi amaçlı makina hakkında da yerinde incelemelerde bulunan heyet, makinaya tam not verdi.

Bununla birlikte heyet, savunma sanayi, beyaz eşya, otomotiv, gıda ve medikal sektörlerine yönelik profesyonel çözümlerimiz olan;

  • Özel amaçlı makinalar
  • Hidrolik sistemler
  • Konveyör sistemler
  • Mekanik sistemler
  • Ürün test sistemleri

konusunda da bilgilendirilerek örnekler üzerinde inceleme fırsatı buldular. Ardından grup şirketlerimizden Yeter Savunma tesisini de gezen heyet çalışma prensibi ve iş akışları üzerinde bilgi aldı.

Firmanın kurulu bulunduğu Ostim Organize Sanayi Bölgesi hakkında da brifing alan heyete, firmamızca hazırlanan hediyeler takdim edildikten sonra aile fotoğrafı çekildi. Ziyaretlerinden memnun kaldıklarını ifade eden heyet, daha sonra tesislerimizden ayrıldı.

Yeter Makina olarak özel amaçlı makinaların yanı sıra savunma sanayinde yerlileştirme prensibi doğrultusunda sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda da çözümler üretiyor ve buna yönelik olarak uluslararası sahada da ilişkilerimizi güçlendiriyoruz.

Siz isteyin, biz yapalım.

Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.